Розпочався місяць – лютий. Протягом літургійного часу особливе місце належить першому четвергу, п’ятниці та суботі місяця. Згідно з прекрасною традицією Католицької Церкви, в Храмі Бога Отця Милосердного, в четвер 01 лютого, після Святої Меси відбулося Виставлення Пресвятих Дарів (Адорація), тобто вшанування Євхаристійного Ісуса. Єпископ Ян Собіло наголосив, що Святе Причастя є для нас великим Божим Даром, великою цінністю. Ісус Христос приніс себе в жертву за кожного з нас, від Адама і Єви, до останньої людини, яка з’явиться на Землі. Приймаючи Тіло і Кров Ісуса Христа у Святому Причасті, ми повинні мати чисте серце, повне любові до Бога і людей.
Святий Йоан Павло ІІ сказав: “Адорація продовжує Причастя і надає нам здатність на довгий час зустрічати Христа, істинного Бога і істинну Людину, бачити Його і переживати Його присутність.”
