Архієпископ Мечислав Мокшицький подякував Святішому Отцю Франциску за допомогу жертвам війни на Донбасі

max-20160420161256497

«Ми дуже вдячні Святішому Отцю Франциску за те, що в Неділю Божого Милосердя закликав, аби 24 квітня в усіх католицьких храмах Європи провести збір пожертв для допомоги потерпілим від війни на Донбасі – сказав у розмові з католицькими журналістами Голова Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України Архієпископ-Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

– Скривджено і скалічено дуже багато людей. Чимало з них позбавлені умов для життя, залишилися без домівок і стали біженцями, котрі шукають притулку в Західній Україні та в інших державах. Війна осиротила багато дітей. Наша Церква допомагає їм, наскільки це можливо. Однак не завжди маємо на це кошти, тому така допомога є своєчасною».

Львівський митрополит Мечислав Мокшицький з вдячністю відзначив зусилля Апостольського Нунція в Україні Архієпископа Клаудіо Ґуджеротті, котрий за дорученням Святого Отця Франциска відвідав прифронтові терени, а також здійснив поїздку в Донецьк, про що особисто доповів Папі Римського та попросив його про матеріальну допомогу жертвам війни на сході України.

«Дуже дякуємо Святішому Отцю за цей його заклик до людей доброї волі та сподіваємося на успішне проведення добродійної акції – зазначив Архієпископ Мокшицький. – Це не буде тільки одноразова допомога. Сподіваємося, що це будуть значні кошти, які зможемо розподіляти в залежності від потреб протягом довшого часу, бо, на жаль, як бачимо, не видно швидкого закінчення цієї війни. Тому всім, хто в неділю, 24 квітня, пожертвує свій вдовиний гріш і засвідчить про свою солідарність з жителями України, ми дуже вдячні та щиросердечно дякуємо за кожну пожертву, за дар серця і за солідарність» – підкреслив Архієпископ Мечислав Мокшицький.

 

Источник: rkc.lviv.ua