Бал Всіх Святих в Санктуарії Бога Отця Милосердного.

Сьогодні в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбувся Бал Всіх Святих.
Сопричастя Святих – це велика таємниця: усі хто на Небі, і всі, хто на землі єднаються в одній Божій любові. Тож коли моляться люди на землі, Святі моляться разом з ними на Небі.
До нас завітали : Святий Миколай, Свята княгиня Ольга, Святий Володимир Великий, Святий Пантелеймон, Святі Моніка і Августин, Ісус Христос з Маргаритою Марією Алякок і Свята Фаустина Ковальська, Свята Тереза від Дитятка Ісуса, новенький – 😊 Карло Акутіс, Свята Тереза з Калькутти, Святий Франциск Асізький, Святий Йоан Павло ІІ, Джанна Беретта Молла , Святий Хуан Дієго. Всіх зустрічав і представляв Святий Апостол Петро.
І вірні нашої Парафії із задоволенням дізналися про Святих, які стали ближче, і помолилися разом в такий важливий день Урочистості Всіх Святих.