Вершиною Пасхального Тридення є Надвечір’я Пасхи або Вігілія. Біля входу в Санктуарій Бога Отця Милосердного було розпалено багаття, а вірні чекали, поки Священики освятять вогонь і запалять Пасхал. В цьому році Пасхал і воду освятив Апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Вісвалдас Кулбокас.
Від Пасхалу запалили свічки і гімном “Exultet” почалась Свята Меса, яка наближає нас до світлого Свята Воскресіння Христового. Це Свято радості і надії. І нехай Христове Світло світить в серцях кожного з нас.


