Великий Різдвяний концерт в Санктуарії Бога Отця Милосердного.

В суботу 27 грудня в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбувся Великий Різдвяний концерт, в якому взяли участь Запорізький муніципальний хор, Вокальний ансамбль “Оберіг”, Студентський хор “Запоріжжя” Запорізького коледжу мистецтв і культури ім. П.І. Майбороди, солісти: вокалістка Жаклін Боллі, трубач і флюгель-горніст Дмитро Княжицький та піаністка Світлана Княжицька і дитячі хорові колективи. Авторка проєкту – заслужена діячка мистецтв України Оксана Братцева. Вона була неперевершеною ведучою концерту.

Концерт розпочав «Ще́дрик» — всесвітньо відомий твір українського композитора Миколи Леонтовича, створений на початку XX століття. Також для глядачів прозвучали улюблені різдвяні пісні, колядки та святкові твори.

Незважаючи на такі складні часи війни, ми були разом, святкували, слухали і співали українські пісні. І це наша спільна духовна перемога. Молитва, прекрасна музика, відчуття національної єдності допоможуть всім нам знайти внутрішню опору, підтримку, радість та надію на майбутнє.

А Бог Отець Милосердний, в домі якого відбувся цей концерт, благословляв всіх нас в цей світлий Різдвяний час.