Великий Четвер – День встановлення Таїнств Євхаристії та Священства.

На Святій Месі в Санктуарії Бога Отця Милосердного Єпископ Ян Собіло помив ноги дванадцяти чоловікам на згадку про те, що у передвечір смерті на Хресті під час Тайної Вечері Ісус Христос помив ноги своїм учням і витер їх рушником, яким був підперезаний. Цим прикладом Ісус Христос хотів показати, що також і Апостоли один одному повинні служити. Вірні подякували Священикам  за їх Служіння, за те, що навчають Божого Слова і ведуть до Господа, за те, що допомагають перемінитися на краще душам і серцям людей. І побажали, щоб Господь завжди оберігав і благословляв, зміцнював у вірі і підтримував у їх Служінні. А найкраща підтримка вірних – це молитва за Священиків.

Після Святої Меси Пресвяті Дари були перенесені до в’язниці і вірні залишились ще на якийсь час, помолитись до  Ісуса, прославляючи Його та дякуючи за Його жертву заради нашого спасіння.