Вітаємо в Санктуарії Бога Отця Милосердного!

Слава Ісусу Христу! Ось, сповнені великої радості і вдячності Богові, прочани прийшли до Санктуарію Бога Отця Милосердного! Після зупинки у церкві святого Апостола Павла на вулиці Вербовій, де прочан щиро зустріли, вулицями міста пролунали молитви Євгенії Равазіо, Розарій до Бога Отця, а також слова з послання Бога Отця Милосердного. Урочисту Святу Месу очолив Його Преосвященство Єпископ Ян Собіло. Свята меса відправилась у намірі про встановлення Свята на честь Бога Отця, також про беатифікаційний процес Євгенії Равазіо, і усіх намірах, які прочани принесли на Божий вівтар. З проповіді, яку промовив отець Андрій Бухвак :
Молімося про те, щоб усі народи пізнали Отця, бо зазвичай, не розуміємо, ким насправді є Бог Отець — наш Батько,Тато. У році є багато днів, присвячених Сину і Духу Святому, але ми забуваємо про Отця, котрий все створив, і Котрий дав Сина Свого Єдиного, щоб ми мали життя вічне.
Озвався Симон Петро і заявляє: “Ти – Христос, Бога живого син.”
У відповідь Ісус сказав до нього: “Щасливий ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров це тобі відкрили, а Отець мій небесний. ( З Євангелія від Матея 16 : 16-17)

Дякуємо, Боже, за те, що і цього року проща відбулась. Тепер на нас чекає святковий Тиждень, присвячений Богові Отцеві. Тому, натхненні величчю Любові Отця, крокуємо у нашому земному паломництві далі до дому Бога Отця Милосердного!

Неділя, 1 серпня 2021