Дорогі наші Єпископ Ян і Отець Олександр! Від імені всіх наших парафіян вітаємо Вас. Дякуємо Богу за дар Вашого життя, за дар покликання, за дар священства, за дар Вашого служіння.
Дякуємо Богу за те, що можемо кожен день слухати Ваші проповіді , отримувати Ваше благословення, приходити до Вас за порадою .
Нехай Бог Отець Милосердний тримає у своїй опіці всі Ваші справи, кожен Ваш крок. Додає Вам мудрості, терпеливості і натхнення ! Нехай Господь щедро благословляє Вас , дарує здоров’я, додає сили до нових звершень добра, усіх ласк так необхідних для праці в Його Винограднику
