В Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулося Таїнство Єлеопомазання хворих.

Католицька Церква огортає опікою всіх своїх членів, а особливо дбає про стражденних і хворих. Хвороба, біль і страждання завжди є випробуванням для людини, але світло віри і приклад самого Господа Ісуса Христа допомагає віруючим глибше проникнути в таємницю страждання, робить людину більш зрілою,  допомагає усвідомити, що хвороба може мати значення й цінність  для  спасіння. Допомога Господа, виражена у Єлеопомазанні, силою Святого Духа супроводжує хворого до зцілення душі, а також до повернення тілесного здоров’я, якщо на це є Божа воля і якщо це корисно для його духовного спасіння.

12 лютого в Храмі Бога Отця Милосердного після Святої Меси відбулося Єлеопомазання хворих. Отець Юліан уділив Таїнство Єлеопомазання хворих всім бажаючим парафіянам. Нехай Господь зміцнить і укріпить душі і тіла всіх вірних і поведе дорогою до спасіння.