Голос Бога Отця, 5 січня 2014 р., Друга Неділя після Різдва Господнього

Голос Бога Отця

 Недільний вісник

 Парафії Бога Отця Милосердного м. Запоріжжя

 5 січня 2014 Друга Неділя після Різдва Господнього

Вітаємо всіх читачів «Голосу Бога Отця» в Новому 2014 році. Різдвяна атмосфера переповнює наші серця, і, разом зі співом колядок, передаємо всім людям, що живуть навколо нас, те, що ми отримали від немовляти Ісуса. Колядка – це молитва. Кожна релігійна пісня є глибокою молитвою. Вже перші християни прославляли Бога гімнами, псалмами та піснями, повними Духа. Також і ми під час Літургії і вдома співаємо пісні, гімни, псалми і Літанії. Кожна колядка відображає атмосферу тієї любові, яку дуже сильно відчули пастушки і мудреці, які відвідали Новонародженого Ісуса.

7 січня до прославляння Дитятка Ісуса приєднуються наші брати греко-католики і православні, які живуть за юліанським календарем. Згадаймо, що більшість православних патріархій відзначило свято Різдва Христового 25 грудня.

Дуже важливим фактором для всіх нас є об’єднання навколо Ісуса для того, щоб одного дня зрадіти повною єдністю Церкви. Православні, протестанти, англікани вірують в того ж Бога в Трійці Єдиного, в Якого і ми віруємо. Справжній християнин повинен мати відкрите серце для спілкування з кожною людиною, бо кожній людині життя дане Богом Отцем. Бог Отець, Якого шанують і в Якого вірують мусульмани і іудеї є єдиним подавцем життя. Бог Отець хоче, щоб кожна людина, пізнавши Його, дивилася на всіх інших людей, як на своїх рідних братів і сестер. Дуже важливо, щоб ми підкреслили слово РІДНИХ. Буває, що рідний брат або сестра може бути зовсім іншої віри або атеїстом, але ми знаходимо в собі сили, щоб нормально спілкуватися з ними. Особливо в нашому храмі Бога Отця, дивлячись на ікону Небесного Отця, ми повинні наповнюватися Божої Любов’ю, яка дасть нам силу дивитися на всіх людей Його очима.

Господь вчить нас любові до тих, які вважають нас неправильно віруючими. Не потрібно ображатися на тих, хто від незнання чи нерозуміння не сприймає нашої Церкви. Потрібно бути також відважними і не приховувати, що ми католики.

Не випадково в нашому Богоспасенному місті Запоріжжя Бог Отець захотів мати Свій Дім. І ми маємо велике щастя жити в часи, коли можемо вільно відвідувати будинок Нашого Рідного Отця і потім Його любов розносити по всьому місту. Навіть якщо ти живеш у великому багатоповерховому будинку, то Богу Отцю досить тебе одного, щоб принести свій світ і своє благословення всім жителям твого великого будинку. Якщо ти з миром і молитвою піднімаєшся сходами в свою квартиру, то всі інші, які ступають по твоїх слідах, отримують від Бога Отця Його благословення. Таким чином, все наше місто Запоріжжя стає містом Бога Отця.

На центральній площі біля ялинки стоїть різдвяний вертеп. Буде добре і нам в цей різдвяний час побувати там на особистій індивідуальної молитві, і попросити Дитятка Ісуса, щоб відкрив серця всім, хто протягом року проходить через цю площу.

Під час святкування Різдва за юліанським календарем нам потрібно приєднатися до тієї радості, яку переживають наші брати східного обряду. Разом з ними будемо співати колядки, і молитися за Україну, за вирішення всіх питань – економічних, політичних та інших.

Так виповниться у всьому і у всіх воля Небесного Отця!

Таїнства Церкви

Церква живе Таїнствами. Всі Таїнства, це зустріч з Христом, Який Сам є Первотаінством. У кожному Таїнстві Живий Воскреслий Ісус реально доторкається до живої людини. Тому Таїнства призначені для живих. Є Таїнства християнського втаємничення, які вводять в християнську віру: Хрещення, Миропомазання і Євхаристія. Є Таїнства зцілення: Покаяння і Єлеопомазання хворих (Єлеопомазання або Соборування). Є Таїнства спілкування та місії вірних: Шлюб і Священство. Таким чином, маємо в Церкві 7 Таїнств.

Хрещення вводить нас в життя Церкви, пов’язуючи нас з Христом. Миропомазання дарує нам Його Духа. Євхаристія об’єднує нас з Ним. Покаяння примиряє нас з Христом. Через Єлеєосвячення Христос зцілює, зміцнює і втішає хворих. У Таїнстві Шлюбу Христос обіцяє нам Свою любов в нашій любові і Свою вірність в нашій вірності. Через Тайну Священства священики можуть прощати гріхи і здійснювати Святу Жертву Меси .

Парафіяльні оголошення

  1. 6 січня Торжество Богоявлення, трьох волхвів Каспера, Мельхіора, Бальтазара. У цей день освячується вода, ладан і крейда. Служби в цей день о 8-30, об 11 і о 18 годині. За юліанським календарем відзначається святий вечір.
  2. 7 січня Різдво Христове за юліанським календарем. Свята Різдвяна Літургія православного обряду в нашому храмі в 9 ранку. Запрошуємо всіх католиків, православних , протестантів на цю Літургію. Цього ж дня о 18 годині Літургія латинського обряду. Запорізькі журналісти запрошують усіх на спів колядок біля центральної ялинки на площі Фестивальній 7 січня в 14 годин.
  3. Порядок Служб: з 8 по 11 січня Літургія о 8.00 і о 18.00. У неділю Святі Літургії о 8.30 (українською в Храмі і англійською в каплиці), об 11.00 (російською) і о 18.00 (російською).
  4. У неділю 12 -го січня свято Хрещення Господнього. Святі Літургії о 8.30 (українською в Храмі і англійською в каплиці), об 11.00 (російською) і о 18.00 (російською). У це свято закінчується Різдвяний час, хоча колядки співаємо до 2 лютого.
  5. Прохання записуватися на душпастирський візит особисто у священика, якого хотіли б запросити. Бажано, щоб ялинка в будинку стояла до цього візиту.
  6. Катехизація для дорослих, готуються до прийняття святих Таїнств, по неділях о 9.45 в каплиці.
  7. Катехизація дітей – по неділях о 9.45 в навчальних класах в парафіяльному будинку.
  8. Заняття школи з вивчення польської мови – по суботах о 16.00, на 3 -му поверсі парафіяльного будинку.
  9. Дякуємо за допомогу в підтриманні чистоти в Храмі, а також за Ваші пожертви на утримання святині, за продукти на стіл священикам і квіти до вівтаря.

Бажаємо всім рясних Божих дарів на продовження святкування Різдва Христового.

ХРИСТОС НАРОДЖУЄТЬСЯ ! СЛАВИМО ЙОГО!