Двадцять третя Проща Мелітополь-Запоріжжя 2020

Карантин цього року вніс свої корективи в життя, але двадцять третя проща Мелітополь-Запоріжжя цього року все ж таки пройде з 26 липня по 02 серпня 2020 року під гаслом “Нехай буде воля Твоя!”

Цього року кожен може взяти участь в прощі: хтось буде жертвувати Богу свої кроки по гарячому асфальту та пильних польових дорогах під нещадним сонцем та дощем, хтось буде жертвувати за нас свої молитви, а хтось як жертву Богу віддасть від серця якусь суму, щоби ця проща могла відбутися також цього року.

Під час прощі ми завжди молимося за наших добродіїв, та в тих намірах, про які нас хтось просить.

Крім цього потребуємо людей серед наших парафіян для допомоги при обслуговуванні прощі.

Хто хоче матеріально підтримати проведення прощі, гроші можна дати в руки будь кому зі священиків, або перерахувати на карту ПриватБанку отця Андрія Попова 5168 7554 1625 9493.

Проща триває вісім днів, але можна також долучитися до прощі на один, або декілька днів (це питання треба вирішити окремо).

Проща розпочнеться Євхаристією в місті Мелітополі в неділю 26 липня о 11.00, а закінчиться Урочистою Літургією в Запорізькому Санктуарії Бога Отця Милосердного в неділю 02 серпня о 12.00.

Для участі в прощі треба мати страховку життя і здоров’я.

 Візьми з собою: сухі продукти та те, що робиться за допомогою гарячої води (розраховуючи на сім сніданків та вечерь), ложку, тарілку, кружку, особисті ліки в достатній кількості (також пластир та еластичний бинт), предмети особистої гігієни та гумові капці (кожен вечір можна прийняти душ), добре, зручне, не нове взуття, теплий одяг, щось на випадок дощу (не парасольку!), змінне взуття та одяг, невеличкий рюкзак для носіння плащу, води та ліків, туристичний килимок, спальний мішок, намет (або домовся про місце в наметі товариша), Вервицю та пісенник “З Марією в дорозі”.

 Речі в дорозі везе автомобіль. Із собою несемо тільки саме необхідне в дорозі.

Зареєструватися на участь в прощі можна за посиланням

Храм в Мелітополі знаходиться за адресою

просп. 50-річчя Перемоги, 31/1

(це з тильної сторони школи №15, що по вул. Грізодубової),

телефон в Мелітополі: о. Томаш Надбережний 067-140-31-40

Інформація про спосіб доїзду із Запоріжжя в Мелітополь уточнюється і буде надана 23 липня.

Зі всіма питаннями дзвоніть до отця Андрія Попова 097-561-91-77.

Карта ПриватБанку для пожертв на прощу 5168 7554 1625 9493