Друга Неділя Адвенту

Неділя, 5 грудня

 Слава Ісусу Христу! Дорогі брати і сестри, сьогодні почався другий тиждень Адвенту. Вже горить друга свічка – це означає, що Ісус ще ближче до нас. Господь скеровує до нас Своє Слово : 

 ” Бо Бог повелів знизити кожну високу гору й усі пагорби відвічні, провалля ж заповнити, утворити з них рівнину, щоб Ізраїль ступав безпечно у величі Божій” –  з книги пророка Варуха 5, 7-9.

Під час проповіді Єпископ Ян Собіло говорить: високі гори і пагорби – це наша гординя, амбіції, жага слави, які Бог принизить. Пусті ж провалля – депресійні стани і думки, які ми маємо заповнити любов’ю до Бога і ближніх. Ісус хоче прийти до нашого серця, оселитися там і з усіх провалль і пагорбів зробити рівнину. Під час Адвенту частіше чуємо Слово з книги пророка Ісаї : ” Голос волаючого в пустелі: Приготуйте дорогу Господу, вирівняйте стежки для Нього! ” 

 Наш гріх і беззаконня відштовхує Ісуса. Єпископ Ян нагадав такі слова з Євангелія: ” І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас… Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! “.

Тож просимо сьогодні Ісуса про сильне навернення, зміцнення віри, відкритості на Божу дію. Допоможи, Ісусе, зробити у наших серцях рівнини і прямі стежки, і гідно провести цей час очікування на Тебе. Амінь!