Духовне Паломництво в Санктуарії Бога Отця Милосердного. День третій. Проповідь Отця Андрія Попова на Святій Месі 31.07.2024.

У третій день Духовного Паломництва розважаємо над прагненням Бога Отця, щоб ми шанували Його. Якщо ми пізнали Бога, всім серцем полюбили Його, відповідаючи на Його любов, то обов’язково шануватимемо нашого Небесного Отця і все, що від Нього: Його заповіді, Його слово, спрямоване до нас через Ісуса Христа. Наше життя буде постійним вибором: чинити так, як хоче Бог, боячись образити Його.

“Прийшов Мій час! Треба, щоб люди Мене знали, любили і шанували, щоб сотворивши їх, Я міг бути їхнім Отцем, Спасителем і, зрештою, предметом їхньої вічної розкоші.

Знайте, що прагну бути знаним, любленим і, насамперед, ушанованим. Нехай усі приймуть з вдячністю Мою нескінченну Доброту до всіх, особливо до грішників, хворих, умираючих і страждаючих! Нехай знають, що маю тільки одне прагнення: любити їх всіх, дарувати їм Свої ласки, пробачати, коли жаліють за вчинене. Насамперед прагну не осуджувати їх згідно зі Своєю Справедливістю, лише згідно зі Своїм Милосердям, щоб усі були врятовані та зараховані в коло Моїх вибраних.”