Духовне Паломництво в Санктуарії Бога Отця Милосердного. День шостий. Проповідь Отця Андрія Попова на Святій Месі 03.08.2024.

Закінчилось Духовне Паломництво в Санктуарії Бога Отця Милосердного. Шість днів наші парафіяни щиро молились на Розарії за мир в Україні і розважали над Посланням Бога Отця, з якого ми пізнали, як сильно наш Небесний Отець нас любить, який Він добрий і милосердний. Як дивиться на нас, як хоче брати участь у нашому житті. І тим, що ми пізнали, маємо поділитись з друзями, рідними, знайомими. З тими, хто ще не пізнав Бога Отця. Кожен з нас  має стати Храмом, в якому Бог Отець буде жити і в якому ми будемо любити і шанувати Його, разом молячись за встановлення Свята Бога Отця в усій Церкві.