Закінчення прощі Мелітополь-Запоріжжя 2015

2 серпня закінчилося Вісімнадцята християнська проща Мелітополь-Запоріжжя. За вісім днів прочани подолали майже 200 кілометрів з молитвою за народ України. Кожен день паломники брали участь у Святій Літургії, роздумували над Євангелієм, слухали тематичні конференції та молилися Розарій до Бога Отця, Коронку до Божого Милосердя, чотири частини Розарію до Діви Марії, співали часослов про Непорочне Зачаття Діви Марії та повторювали короткий катехізис під час щоденної ранкової молитви.

“Примиріться з Богом!” – таким було гасло нинішнього паломництва і про це паломники в посиленій молитви просили Бога і всіх, кого зустрічали на своєму шляху, тому що ті проблеми, які зараз переживає Україна є наслідком багатьох людських гріхів: невір’я, поділу християн, абортів, зневаги святості недільного дня та інших численних гріхів проти Божих заповідей.

Примиритися з Богом означає навести порядок у своєму житті: щодня молитися, читати Євангеліє, ходити в храм на Літургію і, найголовніше, регулярно приступати до Сповіді та кожної Неділі до Святого Причастя, щоб наше життя відповідало вимогам Божих заповідей. Тоді наша спільна молитва про мир і благополуччя матиме силу.