Молитовна зустріч з с. Ліджі Пайяпілі із згромадження Сестер Святого Йосифа де Сен-Марк у Санктуарії Бога Отця Милосердного.

Коли я почала молитвою заступатися за людей, вже тоді ясно відчувала проблеми з якими люди прийшли. – Пригадує черниця. – Я закриваю очі і запитую Бога, що робити далі. Він посилає мені біль: Раптом заболить сильно серце, потім коліно, потім ще щось. Тоді я точно знаю, за кількістю разів і місць де відчула недомагання, скільки людей зцілюються у цей момент і від чого саме. На початку, відчуваючи таку біль – я ходила до лікарів, думала, що хворію сама. Але коли я приходила до ескулапів, вони говорили, що нічого у мене не має.

На мій погляд, не є аж так важливим, чи падає людина під час молитви в Дусі, коли я її доторкаю, чи ні. Інколи Бог дозволяє нам відчувати Його силу, і наше тіло цього не витримує. Людина має зрозуміти, хоча б на секунду, який сильний Господь! Хай люди не думають, що якщо вони не падають, то не отримують благодать. Господь дає дари всім. З іншого боку, подібне падіння часто вказує людині на її рани.