Молімося про пастирів Церкви — Єпископ Ян Собіло 18 липня 2021 року

Слава Ісусу Христу! У цю Неділю, Господь скеровує до нас Слово, що звертає увагу на пастирів Церкви.
«І, як вийшов Ісус, Він побачив багато народу, і змилувався над ними, бо були, немов вівці, що не мають пастуха. І зачав їх багато навчати.» (Від Марка 6: 30)
Його Преосвященство єпископ Ян Собіло у недільній проповіді зазначив, що богопосвячені особи є тими, у кому злий дух є особливо зацікавлений, щоби спокушувати.
» Горе пастирям тим, що розгублюють та розганяють отару Мого пасовиська, говорить Господь! » (Єр 23: 1) Тому, Його Преосвященство наголосив, що молитва зі сторони люду Божого про наших пастирів є дуже важлива, адже перше і провідне завдання пастирів Церкви — це тримати під опікою паству. «Немає поганих священиків — є ті, за яких не моляться». І тому, так потрібна молитва про священиків і про нові покликання,бо, як сказав колись Папа Бенедикт XVI , ще ніколи не було так важко бути священиком, як сьогодні. Тож молімося про підтримку та духовну наснагу для наших пастирів. Також, отримавши благословення, віддаємо всіх близьких, наші справи і весь наступний тиждень у руки Бога Отця Милосердного. Отче мій, Отче добрий, тобі я присвячую та віддаю життя моє!