Навечір’я Пасхи

Санктуарій Бога Отця Милосердного в цей Великодній вечір, крім своїх вірних, зібрав також пастирів і прихожан парафій отця Піо на Бабурці, святої сестри Фаустини Ковальської з села Богатирівка і громаду ченців альбертинців з їх настоятелем.

 Літургійні коментарі Великодньої Літургії кажуть нам, що “…згідно з багатовіковою традицією, Свята [Пасхальна] Ніч – це ніч чування на славу Господа. Вірні, тримаючи в руках запалені свічки, уподібнюються до людей, що очікують свого Господа, щоб Він, повернувшись, знайшов їх очікуючими і зробив учасниками Своєї трапези.

 Навечір’я цієї ночі, вершина і найблагородніша з усіх урочистостей. Після обряду освячення вогню і проголошення Великодня (перша частина Навечір’я) Свята Церква згадує великі справи, які Господь Бог створив від початку для Свого народу, слухаючи уважно слова і обітниці Божі (друга частина – Літургія Слова); потім, при наближенні дня Воскресіння, Церква зі своїми новими членами, відродженими Хрещенням (третя частина — Літургія хрещення), закликається до Трапези, яку Христос Господь приготував Своєму народу Своєю смертю і воскресінням (четверта частина Навечір’я — Євхарістійна [Святого Причастя])”

Відео ви можете подивитися тут: http://youtu.be/-hov4D3p5Fs

IMG_5380 IMG_5389 IMG_5404 IMG_5441 IMG_5485 IMG_5495 IMG_5534 IMG_5537 IMG_5555 IMG_5567 IMG_5572