Науково-документальний фільм “Біологія внутрішньоутробного розвитку” отримав схвалення комісії Міністерства освіти і науки

Науково-документальний фільм “Біологія внутрішньоутробного розвитку” (який було перекладено українською та російською мовами за сприяння Міжнародного Благодійного Фонду “Чаша Милосердя”) отримав висновок комісії Міністерства освіти і науки “Схвалено…” (протокол № 3 від 26 лютого 2018 року).
Фільм створений організацією «The Endowment for Human Development» USA, (Фонд Розвитку Людини) та активно впроваджується в багатьох країнах. Фільм схвалили також фахівці медичної та освітньої галузей України. Це чудовий посібник для всіх, хто вивчає біологію розвитку людини, лауреат 11 відео-нагород, містить рідкісні кадри живого людського ембріону та плоду. Ця програма призначена для широкої аудиторії, починаючи від учнів 10-річного віку.
В такий спосіб Міжнародний Благодійний Фонд “Чаша милосердя” (США), який очолює Валентина Павсюкова, хоче допомогти Україні для покращання здоров’я та життя майбутніх поколінь.

Про це повідомила пані Гєня Самборська на своїй сторінці у FaceBook.