Папа Франциск: Господь безмежно милосердний та великий у любові

OSSROM89605_ArticoloГосподь Бог любить те, що ми є малими та незначними, а Його милосердя до людини є безмежним. Такою була провідна думка Папи Франциска у проповіді, яку він виголосив під час Святої Меси у резиденції «Дім Святої Марти» у Ватикані у четвер, 10 грудня 2015 р. Проповідник наголосив, що милосердя – це, немов, ніжність, батьківські обійми, що потішають та дають впевненість дитині.

«Господь є милосердним та великим у любові», – наголосив Вселенський Архиєрей, будуючи свою проповідь на першому літургійному читанні з книги пророка Ісаї, де сам Бог зазначає, що вибрав ізраїльський народ не задля того, що він чисельний та потужній, а тому, що він слабосилий та найменший серед усіх народів. Всемогутній любить те, що, що ми є малими та незначними, а Його любов можна порівняти до ніжної любові матері чи батька, які серед ночі заспокоюють свою дитину, що прокинулась з причини страшного сну.

Папа наголосив, що така Божа любов дає нам певність та силу для життя. Господь, як люблячий батько, каже нам: «Не бійся твоїх гріхів, Я дуже сильно тебе люблю, Я є тут, щоб тобі пробачити!» «Господь бажає взяти на Себе наші немочі, наші гріхи, нашу втому». Він запрошує всіх втомлених та обтяжених, щоб прийшли до Нього, віддали Йому все, що мають, навіть власні гріхи, а Він підтримає, дасть силу, простить та подарує мир.

Далі Єпископ Риму зазначив, що Боже милосердя та прощення, Його велич у любові спонукає кожного із нас бути, у свою чергу, також милосердними до наших братів та сестер. «Просімо у Господа, щоб розбудив у кожному з нас та у всьому народі віру в це батьківство, в це милосердя, в Його Серце. І щоб ця віра в Його батьківство та милосердя вчинила нас трішки милосерднішими до інших», – закінчив проповідь Глава Католицької Церкви.

 

Источник: Радио Ватикана