Папа Франциск: не лише молитва за Україну, а й конкретна допомога

reg_caeli

Під час молитви “Царице неба” у свято Божого милосердя, 3 квітня, Папа Франциск закликав Церкву Європи допомогти Україні.

“У цей день, який є як серце Святого Року милосердя, моя думка лине до всіх людей, які спраглі примирення та миру. Я думаю, зокрема, про долі тих, хто страждає від наслідків насильства в Європі, особливо, в Україні: про тих, хто залишається на землях, де тривають бойові дії, які вже стали причиною декількох тисяч смертей, з них більше одного мільйона були змушені залишити їх через серйозну ситуацію, яка триває донині. У цю ситуацію втягнуті в основному діти і люди літнього віку. Крім того, щоб супроводжувати їх моєю постійною думкою і молитвою, я вирішив посилити гуманітарну підтримку на їх користь.

Для цього буде проведено спеціальний збір у всіх католицьких храмах Європи в неділю, 24 квітня. Я запрошую віруючих приєднатися до цієї ініціативи Папи через щедрий внесок. Цей жест милосердя, щоб полегшити матеріальні страждання, хоче виразити близькість і солідарність до моїх співробітників і всієї Церкви в Україні. Я щиро сподіваюся, що це допоможе поширити без подальших затримок мир і повагу до закону на цій землі. І поки ми молимося про мир, пам’ятаймо, що завтра – Всесвітній день боротьби з протипіхотними мінами. Занадто багато людей як і раніше гинуть або отримують каліцтва через цю страшну зброю, також хоробрі чоловіки і жінки ризикують життям, щоб розмінувати землю. Ми підтверджуємо нашу прихильність до світу без мін! Нарешті, я вітаю всіх вас, хто брав участь в цьому святі, зокрема групи, які поширюють духовність Божого милосердя. Всі разом звертаймося в молитві до нашої Матері.

 

Источник: КМЦ