Парафіяльні оголошення на П’яту Рядову неділю 07 лютого 2016 року

1. Порядок Святих Літургій наступний:

– У середу початок Великого Посту – Попільна Середа. У цей день строгий піст – можна поїсти два рази по трошки й один раз до сита. Цього дня приходимо в храм на Літургію, де посиплемо голови попелом на знак початку періоду посту й покаяння. Служби в середу о 8.00, 12.00 і 18.00. Попіл робимо зі спалених гілок освячених у Вербну Неділю в минулому році. До середи можна принести їх на спалення в храм. У дні з середи до неділі молимося про дух покаяння й навернення для нашого народу.

– В четвер спогад Матері Божої Лурдської – Всесвітній день хворих. У цей день три Cвятих Літургії о 8.00, 12.00 і 18.00. Літургія о 12.00 відбудеться в каплиці парафіяльного будинку з Єлеопомазанням для хворих. Просимо рідних і близьких допомогти хворим дістатися на цю Літургію.

– В п’ятницю ввечері починаємо Великопісні Реколекції (Духовні Вправи). Цього разу їх проведуть отці салетинці. Запрошуємо в п’ятницю ввечері, в суботу на будь-яку з Літургій – вранці або ввечері о 8.00 і 18.00, в неділю на будь-яку з Літургій о 8.00, 11.00 або 18.00.

– Хресна Дорога по п’ятницях після ранкової та за півгодини до вечірньої Літургії.

– Гіркі Жалі починаємо співати в наступну Неділю о 10.30.

2. Просимо записуватися в Книгу Посту за духовенство нашої єпархії у чергових в храмі та в Книгу Тверезості у священиків у ризниці.

3. Приготування для дорослих до Таїнств Хрещення, Сповіді та Причастя в каплиці парафіяльного будинку щонеділі о 9.45. На ці заняття запрошуємо також тих, хто вже приступає до Таїнств, але хоче освіжити свої знання.

Заняття для дітей о 9.45 в навчальних класах.

Зустріч молоді після центральної Літургії на третьому поверсі.

4. Запрошуємо в групу молитви за залежних. Кожну першу суботу місяця о 8.00 буде правитися Свята Літургія за залежних, а після неї буде проходити збори в каплиці парафіяльного будинку.

5. Дякуємо вам за пожертвування на утримання нашого Санктуарію та за допомогу в прибиранні храму.