14 лютого в Попільну середу почався Великий Піст. В Санктуарії Бога Отця Милосердного під час Святої меси, відбулося благословення попілу і посипання голів вірних. Посипаючи голови, священник промовляв: «Покайтеся і віруйте в Євангеліє».
Під час проповіді Єпископ Ян Собіло зазначив, що Бог дає нам засоби для навернення: піст, милостиня, молитва. Люди витрачають дуже багато часу на справи, які не є важливими, а завдяки нашій молитві, можуть бути врятовані навіть люди, які не вміють молитись. Милостиня повинна бути – тихою і непомітною допомогою. А під час посту треба відмовитись від того, що дає нам задоволення і приділити більше часу читанню Святого Письма, спілкуванню з рідними, справам які дають нам духовну радість.
