Початок катехитичного року

5eK_dVvZMFIСлава Ісусу Христу!

Дорогі дітки та їхні батьки!

Наступної неділі 6 вересня 2015 року в кінці кожної Святої Меси відбуватиметься благословення учнів і шкільного приладдя на новий навчальний рік.

О 10.00 у великому залі на 3-му поверсі парафіяльного будинку відбудуться організаційні збори дітей із батьками для розподілу в катехитичні групи на новий навчальний рік.

У цьому навчальному році у нас буде своя катехитична сторінка з занять по кожній групі, де Ви будете мати можливість самим продивитися, вивчити матеріал та допомогти своїй дитині виконати домашні завдання з уроків катехизації, якщо, наприклад, дитина захворіла, якщо у неї є питання та зацікавленість.

Зауваження та побажання вітаються.

Дітей будуть навчати:

  • Молодша група (дошкільнята) – Маслова Меланія та Волинська Анастасія

  • Група до Першого Причастя – Дімітрова Ірина

  • Група після Першого Причастя (молодша) – Нечпай Ганна

  • Група після Першого Причастя (старша) – с.Івона та Соловей Ганна

Половина катехиток теж мами і ми бажаємо, щоб наші діти були добрими, щирими, товаришували та були відкриті для Бога. Тому ми будемо старатися, щоб програма для дітей була доступною, цікавою і хоч на краплиночку залишалась в дитячих серцях.

Яку би дорогу наші дітки не обрали, я вірю, що зернятка, які закладені з дитинства батьками, вчителями, катехитами, нехай і не зараз, але обов’язково, проростуть і принесуть плоди. Бо зернятка закладені нами в Ваших дітей є з доброю душею, з великою любов’ю і з вірністю та вдячністю Богові.

Заняття відбуваються кожної неділі о 09:45 до 10:30 у катехитичних класах.

Запрошуємо усіх дітей, тих, хто не один рік пройшов заняття, а також і тих, хто вперше завітав до нашої Церкви.

З повагою, катехитка молодшої групи, Маслова Меланія.

Меланія Маслова

Ірина Дімітрова

Наталія Москалець

Анастасія Волинська

obklad1