Програма на Святвечір.

Після повернення зі святкової Різдвяної Літургії яка буде о 18 годині, збираємось в наших домівках.

1. Всі гарно вдягнені стоять біля святкового столу, коли на дворі вже стемніло. Ялинка
горить, на столи біла скатертина, різдвяна свічка, сіно та оплаток (різдвяний хліб).
2. Очільник (батько або мати) починає: «В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь», та
інтонує: « Нова радість стала…» або іншу колядку.
3. Очільник говорить: «Вислухаємо Слово Боже» та починає читати уривок з
Євангелія від Луки 2, 1-7.
4. А тепер помолимося, роздумуючи про Втілення Сина Божого: «Ангел Господній
благовістив Діві Марії…»(дивиться в молитовнику сторінка 16-17)
5. … а тепер поділимось оплатком в цей Свят-Вечір. Хай Ісус об’єднає нас своєю
любов’ю та вчинить наші серця спроможними все пробачати один одному. (Всі
підходять один до одного, просять пробачення та, бажаючи добра один одному,
переломлюються оплатком).
6. Після цього, очільник читає молитву над їжею: «Просимо Тебе,
Новонароджений Ісусе, поблагослови нашу домівку і всіх нас в цей
святковий вечір, та дозволь нам, з вдячністю, завжди приймати Твої дари,
особливо те, що маємо сьогодні на столі. Дякуємо за все, що ми цілий рік
отримували завдяки щедрості наших доброчинців, благослови їх та їхні
родини. Залишайся з нами сьогодні, завтра та назавжди, Котрий живеш і
царюєш на віки вічні. Амінь»
7. Наприкінці вечері можна ще поспівати колядки або під ялинкою пошукати
подарунків від рідних. Прохання не споживати алкоголю під час Вігілії, тому що це
Ісусові не сподобається!!!

РАДОСТІ ТА МИРУ ВАМ

У РІЗДВО ХРИСТОВЕ ТА В НОВОМУ 2026 РОЦІ.
НЕХАЙ ВАС БЛАГОСЛОВИТЬ НОВОНАРОДЖЕНИЙ ГОСПОДЬ,

СИЛЬНИЙ ТА ВЕЛИКИЙ БОГ!!!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО!