В другу Великодню неділю в Санктуарії Бога Отця Милосердного відзначили Свято Божого Милосердя. Це Свято встановив св. Папа Йоан Павло ІІ в день канонізації Сестри Фаустини, 30 квітня 2000 року. Такого Свята побажав сам Ісус Христос, який сказав св. Сестрі Фаустині: «Бажаю, щоби перша неділя після Великодня була святом Милосердя». Свята Фаустина Ковальська зробила все, що залежало від неї: переказала цю волю Ісуса своїм сповідникам і молилася за сповнення волі Божої. Підготовкою до цього Свята була Дев’ятниця до Божого Милосердя, яку починаючи з Великої П’ятниці читали з Щоденника Святої Сестри Фаустини .
Отче мій, Отче добрий, Тобі я присвячую та віддаю життя моє!
Червень6Субота
Втор 8, 2-3, 14-16
Пс 147
1Кор 10, 16-17
Йо 6, 51-58
Позначки
Urbi et Orbi
Інтерв'ю
Історія
Адвент
Ангел Господній
Боже Милосердя
Великдень
Воскресіння Христове
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Вігілія
Голодомор
За Життя
Катехизація
Конференція Єпископів
Міжконфесійна зустріч
Навечір'я
Нунцій
Оголошення
Папа Франциск
Пастирський лист
Пасха
Проповедь
Проповідь
Радіо Марія
Різдво Христове
Рік Милосердя
Санктуарій
Свята Родина
Святіший Отець
Станіслав Широкорадюк
Степан Меньок
Східній обряд
Урочистість
Церква
Чаша Милосердя
Ян Собило
Ян Собіло
архиепископ Мечислав Мокшицкий
архиепископ Петро Мальчук
аудиенция
бiженцi
епископ Ян Собило
загальна аудієнція
отець Олександр Пухальський
єпископ