Проповідь Отця Олександра Пухальського на Святій Месі 07.04.2024 на Свято Божого Милосердя.

В другу Великодню неділю в Санктуарії Бога Отця Милосердного відзначили Свято Божого Милосердя. Це Свято встановив св. Папа Йоан Павло ІІ в день канонізації Сестри Фаустини, 30 квітня 2000 року. Такого Свята побажав сам  Ісус Христос, який сказав  св. Сестрі Фаустині: «Бажаю, щоби перша неділя після Великодня була святом Милосердя». Свята Фаустина Ковальська зробила все, що залежало від неї: переказала цю волю Ісуса своїм сповідникам і молилася за сповнення волі Божої. Підготовкою до цього Свята була Дев’ятниця до Божого Милосердя, яку починаючи з Великої П’ятниці читали з Щоденника Святої Сестри Фаустини .