Проповідь Єпископа Яна Собіло на Святій Месі 02.03.2024

В Першу суботу березня в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася Адорація. Дякуємо сьогодні Богу Отцю за любляче нас серце Пречистої Діви Марії і вшановуємо нашу Небесну Маму, яка випрошує для нас благодаті у Небесного Отця. Бог Отець дуже любить всіх своїх дітей і дав нам Небесну Маму, яка завжди поруч з нами і допомагає нам, щоб ми мали втіху і розраду в тяжкі хвилини нашого життя.