Правда про нас нам дуже не подобається. Ми бачимо гріхи інших людей, осуджуємо, знаємо все про інших. А наше серце огрубіло, і часто нам здається, що все гаразд. Ісус Христос хоче допомогти нам, показує наші гріхи, допомагає зрозуміти, яким треба бути. І це – ласка Божа, подарунок. В цей Великий Піст, дякуємо Ісусу за те, що ми Його, що ми Християни, за те, що Він в нас, а ми в Ньому. І просимо допомогти нам побачити все не добре, що є в наших серцях.
Отче мій, Отче добрий, Тобі я присвячую та віддаю життя моє!
Червень6Субота
Втор 8, 2-3, 14-16
Пс 147
1Кор 10, 16-17
Йо 6, 51-58
Позначки
Urbi et Orbi
Інтерв'ю
Історія
Адвент
Ангел Господній
Боже Милосердя
Великдень
Воскресіння Христове
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Вігілія
Голодомор
За Життя
Катехизація
Конференція Єпископів
Міжконфесійна зустріч
Навечір'я
Нунцій
Оголошення
Папа Франциск
Пастирський лист
Пасха
Проповедь
Проповідь
Радіо Марія
Різдво Христове
Рік Милосердя
Санктуарій
Свята Родина
Святіший Отець
Станіслав Широкорадюк
Степан Меньок
Східній обряд
Урочистість
Церква
Чаша Милосердя
Ян Собило
Ян Собіло
архиепископ Мечислав Мокшицкий
архиепископ Петро Мальчук
аудиенция
бiженцi
епископ Ян Собило
загальна аудієнція
отець Олександр Пухальський
єпископ