Проповідь Єпископа Яна Собіло на Святій Месі 11.04.2024

Сьогодні в Псалмі ми почули: «Благословлятиму Господа в кожному часі, хвала Його на моїх устах постійно.»

 Ми теж повинні прославляти Бога в кожному часі: під час війни і миру, суму і радості, хвороби і здоров’я, багатства та бідності. Саме в цьому є наша любов до Господа, який  нас любить завжди. Саме в цьому є наша відповідь на Його любов до нас. Бог – це найголовніше, що є у нашому житті. Тому будемо прославляти, величати і благословляти Господа в кожному часі нашого життя.