Проповідь Єпископа Яна Собіло на Святій Месі 05.03.2025. Попільна Середа. Початок Великого Посту.

05 березня в Попільну середу почався Великий Піст. В Санктуарії Бога Отця Милосердного під час Святої Меси, відбулося благословення попілу і посипання голів вірних. Під час проповіді Єпископ Ян Собіло зазначив, що Бог дає нам важливі, гарні засоби для навернення: піст, милостиня, молитва. І ми повинні робити це непомітно. Щоб тільки Бог бачив наші вчинки. Великий Піст – це час сприятливий і День спасіння. День Спасіння – довжиною в сорок днів. Люди витрачають дуже багато часу на справи, які не є важливими, а завдяки нашій молитві, можуть бути врятовані навіть люди, які не вміють молитися. Милостиня повинна бути – тихою і непомітною допомогою. Під час посту треба відмовитись від того, що дає нам задоволення і приділити більше часу читанню Святого Письма, спілкуванню з рідними, справам, які дають нам духовну радість. Починаємо Великий Піст – час нашого очищення і навернення, покути і примирення. І якщо будемо просити Господа чистим, оновленим, покірним серцем, яке любить Бога і ближнього – Бог почує наші прохання.