05 березня в Попільну середу почався Великий Піст. В Санктуарії Бога Отця Милосердного під час Святої Меси, відбулося благословення попілу і посипання голів вірних. Під час проповіді Єпископ Ян Собіло зазначив, що Бог дає нам важливі, гарні засоби для навернення: піст, милостиня, молитва. І ми повинні робити це непомітно. Щоб тільки Бог бачив наші вчинки. Великий Піст – це час сприятливий і День спасіння. День Спасіння – довжиною в сорок днів. Люди витрачають дуже багато часу на справи, які не є важливими, а завдяки нашій молитві, можуть бути врятовані навіть люди, які не вміють молитися. Милостиня повинна бути – тихою і непомітною допомогою. Під час посту треба відмовитись від того, що дає нам задоволення і приділити більше часу читанню Святого Письма, спілкуванню з рідними, справам, які дають нам духовну радість. Починаємо Великий Піст – час нашого очищення і навернення, покути і примирення. І якщо будемо просити Господа чистим, оновленим, покірним серцем, яке любить Бога і ближнього – Бог почує наші прохання.
Отче мій, Отче добрий, Тобі я присвячую та віддаю життя моє!
Червень15Понеділок
1Цар 21, 1-16
Пс 5
Мт 5, 38-42
Позначки
Urbi et Orbi
Інтерв'ю
Історія
Адвент
Ангел Господній
Боже Милосердя
Великдень
Воскресіння Христове
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Вігілія
Голодомор
За Життя
Катехизація
Конференція Єпископів
Міжконфесійна зустріч
Навечір'я
Нунцій
Оголошення
Папа Франциск
Пастирський лист
Пасха
Проповедь
Проповідь
Радіо Марія
Різдво Христове
Рік Милосердя
Санктуарій
Свята Родина
Святіший Отець
Станіслав Широкорадюк
Степан Меньок
Східній обряд
Урочистість
Церква
Чаша Милосердя
Ян Собило
Ян Собіло
архиепископ Мечислав Мокшицкий
архиепископ Петро Мальчук
аудиенция
бiженцi
епископ Ян Собило
загальна аудієнція
отець Олександр Пухальський
єпископ


