Проповідь Єпископа Яна Собіло 17.02.2024

Великий Піст – час навернення і очищення. І в цьому наверненні маємо бути всі. Ісус говорить з митниками і грішниками, показуючи своє милосердя і даючи надію. А фарисеям говорить: «Не здорові потребують лікаря, а хворі». Кожна людина є хвора, тому що всі ми маємо гріхи, а гріх це хвороба. І навіть чим більше людина свята, тим більше вона потребує посту, тому що навіть негарна думка ображає Господа.  Всі ми потребуємо духовного відродження і очищення, всі ми потребуємо лікаря –  Ісуса Христа, його милосердя. Тому сьогодні всі ми в Храмі.