Великий Піст – час навернення і очищення. І в цьому наверненні маємо бути всі. Ісус говорить з митниками і грішниками, показуючи своє милосердя і даючи надію. А фарисеям говорить: «Не здорові потребують лікаря, а хворі». Кожна людина є хвора, тому що всі ми маємо гріхи, а гріх це хвороба. І навіть чим більше людина свята, тим більше вона потребує посту, тому що навіть негарна думка ображає Господа. Всі ми потребуємо духовного відродження і очищення, всі ми потребуємо лікаря – Ісуса Христа, його милосердя. Тому сьогодні всі ми в Храмі.
Отче мій, Отче добрий, Тобі я присвячую та віддаю життя моє!
Червень15Понеділок
1Цар 21, 1-16
Пс 5
Мт 5, 38-42
Позначки
Urbi et Orbi
Інтерв'ю
Історія
Адвент
Ангел Господній
Боже Милосердя
Великдень
Воскресіння Христове
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
Вігілія
Голодомор
За Життя
Катехизація
Конференція Єпископів
Міжконфесійна зустріч
Навечір'я
Нунцій
Оголошення
Папа Франциск
Пастирський лист
Пасха
Проповедь
Проповідь
Радіо Марія
Різдво Христове
Рік Милосердя
Санктуарій
Свята Родина
Святіший Отець
Станіслав Широкорадюк
Степан Меньок
Східній обряд
Урочистість
Церква
Чаша Милосердя
Ян Собило
Ян Собіло
архиепископ Мечислав Мокшицкий
архиепископ Петро Мальчук
аудиенция
бiженцi
епископ Ян Собило
загальна аудієнція
отець Олександр Пухальський
єпископ