Проща Мелітополь-Запоріжжя 2018

Двадцять перша проща Мелітополь-Запоріжжя цього року пройде під гаслом “Нехай святиться Ім’я Твоє!”
Під час прощі беремо участь у щоденній Євхаристії, проходимо біля 25-27 км на день, молимося Вервицю (всі частини), Коронку та беремо участь в конференціях. Спимо в наметах і їмо просто неба.
Запрошуємо тебе взяти участь у цій прощі та провести вісім днів на молитві серед чудових степів неньки України в маленькому, сімейному гроні братів і сестер прочан.
Проща розпочнеться Євхаристією в місті Мелітополі в неділю 29 липня о 10.00, а закінчиться Урочистою Літургією в Запорізькому Санктуарії Бога Отця Милосердного в неділю 05 серпня о 12.00.
Для участі в прощі треба мати страховку.

Виїзд із Запоріжжя в Мелітополь автобусом від Санктуарію Бога Отця Милосердного 29 липня 2018 о 7.00.

Візьми з собою: Вервицю та паломницький пісенник (з минулого року, якщо є) сухі продукти та те, що робиться за допомогою гарячої води (розраховуючи на сім сніданків та вечерь), ложку, тарілку, кружку, особисті ліки в достатній кількості (також пластир та еластичний бинт), предмети особистої гігієни, добре, зручне, не нове взуття, теплий одяг, плащ на випадок дощу (не парасольку!), змінне взуття та одяг, туристичний килимок, спальний мішок, намет (або домовся про місце в наметі товариша) і невеличкий рюкзак для носіння плащу, води та ліків.

Речі в дорозі везе автомобіль. Із собою несемо тільки саме необхідне в дорозі.
Храм в Мелітополі знаходиться за адресою проспект 50-річчя Перемоги, 31/1 (це у дворах за школою №15, що по вул. Грізодубової), телефон 061-92-502-92

На участь в прощі можна зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/pnDCP98AjA4mfhVB2, або за телефоном 097-561-91-77 — отець Андрій Попов.

Також можеш телефонувати, якщо в тебе є будь-які запитання.