Реєстрація на прощу Мелітополь-Запоріжжя 2021

Карантин триває, але маємо надію, що двадцять четверта проща Мелітополь-Запоріжжя, з урахуванням умов карантину, як і минулого року, пройде під гаслом «Бог — Отець Милосердний» з 25 липня по 01 серпня.

Сердечно запрошуємо взяти участь в прощі!

Проща триває вісім днів, але можна також долучитися до прощі на один, або декілька днів (це питання треба вирішити окремо).

Хто не може взяти участь в прощі, може жертвувати за нас свої молитви, або пожертвувати від серця якусь суму, щоби ця проща могла відбутися також цього року.
Проща розпочнеться Євхаристією в місті Мелітополі в неділю 25 липня об 11.00, а закінчиться Урочистою Літургією в Запорізькому Санктуарії Бога Отця Милосердного в неділю 01 серпня о 12.00.
Для участі в прощі треба мати страховку життя і здоров’я.

Візьми з собою: захисні маски, дезінфектор, сухі продукти та те, що робиться за допомогою гарячої води (розраховуючи на сім сніданків та вечерь), ложку, тарілку, кружку, особисті ліки в достатній кількості (також пластир та еластичний бинт), предмети особистої гігієни та гумові капці (кожен вечір можна прийняти душ), добре, зручне, не нове взуття, теплий одяг, щось на випадок дощу (не парасольку!), змінне взуття та одяг, невеличкий рюкзак для носіння плащу, води та ліків, туристичний килимок, спальний мішок, намет (або домовся про місце в наметі товариша), Вервицю та пісенник “З Марією в дорозі”.
Речі в дорозі везе автомобіль. Із собою несемо тільки саме необхідне в дорозі.

Храм в Мелітополі знаходиться за адресою:
просп. 50-річчя Перемоги 31/1
(це з тильної сторони школи №15, що по вул. Грізодубової),
телефон в Мелітополі: о. Томаш Надбережний 067-140-3-140

Зі всіма питаннями дзвоніть до отця Андрія Попова 097-561-91-77

Цього року ми не отримали фінансової допомоги на проведення прощі, тому просимо пожертвувати кому скільки підкаже серце. В дорозі ми молимося за наших добродіїв, а на закінчення прощі правимо Літургію за добродіїв і в намірах, які нам доручили пронести паломницьким шляхом.
Карта ПриватБанку для пожертв на прощу 5457-0822-2067-3300

Можеш телефонувати, якщо в тебе є будь-які запитання 097-561-91-77 — отець Андрій Попов.

Реєстрація за цим посиланням