Різдвяний Ярмарок в Санктуарії Бога Отця Милосердного.

В Санктуарії Бога Отця Милосердного сьогодні відбувся Різдвяний Ярмарок. Незважаючи на війну, відключення світла, працюючі навіть вночі, наші парафіянки напекли смаколиків, зробили своїми руками різдвяні сувеніри, намалювали картини. Діти і молодь теж приймали активну участь. Гроші підуть на подарунки для наших захисників. А головне, що цей ярмарок подарував всім нам радість спільної праці, спілкування, взаємодопомоги і радісного очікування Різдва Христового і миру.