Священик урятував Селін Діон, відговоривши її матір робити аборт

2016-01-19-dion

Славетна співачка зараз переживає тяжкий час: 14 січня 2016 р. помер її чоловік, Рене Анжеліл, у щасливому шлюбі з яким вона прожила 22 роки. Він довго хворів, і 2014 року Селін навіть скасувала свій всесвітній тур, аби допомогти чоловікові боротися з раком.

«Мій успіх — це сім’я. Моє життя — бути мамою. Ось у чому моя головна насолода і найчудесніша винагорода. Я можу ризикувати в музиці, але не у справах сім’ї», — сказала Селін в інтерв’ю часопису «People» 2012 року.

Така відданість чоловікові й дітям, імовірно, пов’язана з історією матері співачки — Терези Діон. Тереза та її чоловік були незаможні, вже мали 13 дітей, коли 1967 року на світ мала прийти зачата Селін.

Понад 20 років Тереза віддала дітям і думала, що «підняти» таку кількість дітей — достатньо, і можна хоч би рештки життя присвятити собі. Однак нова вагітність розбила ці сподівання. З розбурханими почуттями жінка прийшла до храму, щоби порадитися.

«Священик сказав матері, що вона не має права йти всупереч природі. Тому треба визнати, що я зобов’язана життям тому священику», — розповіла Селін тижневику «Hello!» ще 2001 року.

«Коли вона вирішила відмовитися від аборту, то любила мене так само гаряче, як і інших», — додала співачка, сама — мати трьох дітей.

Селін Діон сім'я

«Думаю, Бог дав мені робочий інструмент — голос, а я тільки намагаюся знайти слова та музику, щоб передати через себе (Його) послання», — сказала Селін Діон виданню «Oprah».

За матеріалами: catholic.by

Джерело: CREDO