В суботу 17 січня в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася Урочиста Свята Меса, якою розпочався рік, присвячений Пресвятому Серцю Господа Ісуса. Святу Месу очолив Єпископ Ян Собіло. Разом з Єпископом Яном співслужили священники нашої Харківсько – Запорізької Дієцезії.
У 2026 Господньому році Римсько-Католицька Церква в Україні зосереджуватиметься на таємниці Пресвятого Серця Господа Ісуса, щоб споглядати Його нескінченну любов, винагороджувати за наші гріхи і гріхи цілого світу та благати про дар миру, справедливості та духовного відродження нашої Батьківщини. (Джерело: Пастирський лист римсько-католицьких єпископів в Україні з нагоди початку року, присвяченого Пресвятому Серцю Господа Ісуса).



