Сьогодні в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбувся урочистий захід – церемонія посвяти Легіонерів Діви Марії і всіх бажаючих парафіян своїй Цариці. Acies – це щорічне центральне зібрання Легіону Марії, це урочистий вираз єдності з Дівою Марією, підпорядкування Їй, поновлення особисте і спільнотне обіцянки вірності Марії.
Після Святої Меси біля статуї Діви Марії, прикрашеної квітами, зібрались Легіонери. І дуже приємно було бачити нових наших парафіян, членів Живого Розарію, учасників молитовної групи «Матері в молитві», запрошених гостей із Парафії Отця Піо, які хотіли теж присвятити своє життя і всіх себе нашій Небесній Мамі. Зібрання почалося зі співу гімну «Морська Зоря». Далі молились вступні молитви Tessera і розважали над Радісними таємницями Розарію. Духовний наставник президіуму Легіону «Марія Цариця Миру» – Отець Павло Німак, проголосив промову про важливість присвяти себе Діві Марії. Потім відбулася процесія особистої посвяти себе Божій Матері. Кожен підходив до вексіліуму і оголошував слова особистої посвяти: « Я весь твій, Царице і Матір моя, і все що я маю, належить Тобі.»
По завершенню було чаювання, смаколики і пісні про Діву Марію.



