В суботу, 14 вересня 2024 року, в Санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі був висвячений на диякона клірик Ремігіуш Кік.
Обряд рукоположення звершив ординарій Харківсько – Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук, очоливши урочисту Месу з цієї нагоди. З ним співслужили єпископ-помічник Харківсько- Запорізької дієцезії Ян Собіло та священники із багатьох парафій дієцезії.
На початку обряду рукоположення єпископ Ян Собіло представив єпископу-ординарію кандидата на свячення і засвідчив, що він цього гідний.
В своїй проповіді єпископ – ординарій Павло Гончарук зазначив, що сьогодні Господь показує, що Він є серед свого народу, бо любов є одним із знаків Божої присутності. Любов має своє джерело тільки в Бозі. І має мету – добро кожної людини. І в цей день, коли наш брат Ремігіуш отримує Свячення до дияконату, ми згадуємо Воздвиження Хреста. Саме Хрест – є знаком Божої любові. А служіння є формою вільності і ознакою любові. І диякон Ремігіуш покликаний служити, що означає любити.
Звернувшись до кандидата, єпископ – ординарій сказав: « Через тебе церква хоче служити. Той хто любить, не програє. Програв той, хто перестав любити. Ти є коло Ісуса Христа, Ісус через тебе іде і служить. Насичуйся любов’ю через молитву, через читання Святого Писання, через Святе Причастя. Щоб був насичений цією любов’ю і цю любов розділяв через своє служіння. Нехай Церква огортає тебе молитвою, нехай Господь скріплює, зміцнює тебе, щоб ти міг з радістю і в любові служити Господу і людям.»





