Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа в Санктуарії Бога Отця Милосердного.

В Неділю 02 червня в Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулася Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Господа нашого Ісуса Христа, яка  відзначається Католицькою Церквою як пам’ять про встановлення таїнства Євхаристії під час Тайної вечері. Головним змістом свята Божого Тіла є вшанування Господа Ісуса присутнього в Пресвятій Євхаристії. Під час Урочистої Процесії відбувається чотири зупинки біля підготовлених вівтарів, які символізують чотири сторони світу. Біля кожного вівтаря читаються фрагменти Євангелія, котрі розповідають про встановлення Христом таїнства Євхаристії і уділяється урочисте благословення Пресвятими Дарами.