Храмове свято

4 серпня у Санктуарії Бога Отця Милосердного відбулося престольне свято. Святу Літургію очолив ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк та єпископ-помічник Ян Собіло.    

Також у цей день завершилося ХХІІ паломництво Мелітополь-Запоріжжя під керівництвом незмінного директора о. Андрія Попова. Майже 200 кілометрів шляху подолали прочани пішки, молячись про встановлення свята на честь Бога Отця Милосердного, також у власних намірах та за всіх, кого зустрічали на дорозі. Свій шлях прочани почали Воскресною Літургією 28-го серпня у м. Мелітополі, після чого вирушили в дорогу до Бога Отця зі співником у кишені та вервицею в долоні. Останній день зустрів прочан дощем, та не зважаючи на мокре взуття і вітер, вони донесли свої молитовні інтенції просто до вівтаря Санктуарію. 

Вже на порозі храму паломників зустрічали парафіяни на чолі із єпископом Станіславом Широкорадюком. Під час Святої Меси на вівтарі було покладено всі інтенції, написані паломниками протягом тижня, у яких молилися розарій до Бога Отця. Наприкінці Літургії єпископ Ян Собіло зауважив, що злива, яка супроводжувала паломників від початку дня і ставала дедалі сильнішою, є символом Милосердя Бога Отця, яка омиває усе місто із нечистоти гріхів і відроджує для єднання із Його любов’ю.