В п’ятницю 16 лютого в Санктуарії Бога Отця Милосердного після Святої Меси відбулася Хресна Дорога. На кожній стації вірні роздумували над Христовими Страстями, слухаючи молитовні розважання, які виголошував Отець – настоятель Олександр Пухальський. Переживаючи разом з Ісусом Його страждання підчас Хресної Дороги, спробуємо змінити своє життя, тому що, своїми гріхами ми і сьогодні прибиваємо Ісуса до Христа.
