У пʼятницю 4 квітня о 18:00 в Санктуарії Бога Отця Милосердного, вул. Іоанна Павла II,1, прозвучить «Stabat Mater», Перголезі, у виконанні солістів Національної опери України, і струнного оркестра Запорізької філармонії.
«Stabat Mater» прозвучить у Запоріжжі в межах мистецького форуму «Тарасов Парк».
*Якщо ви хочете зареєструвати більше ніж одну людину, заповніть, будь ласка, окрему Гугл-форму яка буде на сайті
https://forms.gle/qDeUzDi7vME2juQY9
