Будуючі мости між серцями. Благодійний український різдвяний вечір в Чіппева Фоллс, Вісконсин, США.

UCD_001

9 січня 2016 року в Чіппева Фоллс, штат Вісконсин, відбувся Український різдвяний вечір підготовлений американським Благодійним фондом «Чаша Милосердя». «Чаша Милосердя» є благодійною організацією, яка заснована в 2007 році в США колишньою мешканкою Запоріжжя Валентиною Павсюковою для допомоги в Україні в галузі захисту життя від зачаття до природньої смерті.

Цього року метою благодійної вечері був збір пожертвувань на будівництво Дому захисту життя імені святої Марії Горетті для якого було придбано землю та розроблено проект минулого року. В цьому домі планується розміщення вагітних і матерів із немовлятами, які стали переселенцями та не мають прихистку, або знаходяться у важкій життєвій ситуації потерпаючі утиски з боку рідних і близьких з приводу вагітності.

На вечері зібралося понад 200 людей, які вже багато років супроводжують молитвою та матеріальними пожертвами всі місії Благодійного фонду «Чаша Милосердя». На вечері було присутніх шість священиків і диякон, включно з генеральним вікарієм дієцезії Ла Кросс монсенйором Майклом Горманом і директором місійного відділу, отцем Вудровом Піс.

UCD_002 UCD_003

UCD_003 (2) UCD_003 (3)

UCD_004   UCD_005 (2)

UCD_007

Цього року особливим гістем на цій вечері був отець Андрій Попов, який вже багато років працює в Україні на підтримку справ даного Благодійного фонду. Для отця Андрія це була перша зустріч та можливість особисто подякувати всім добродіям, яким не байдужа ця місія.

UCD_008 UCD_009 UCD_010 UCD_011

Ця вечеря, так як і раніше, була зроблена за зразком україської традиції святкування Різдва Христового, щоб наблизити амеріканським друзям атмосферу сімейного святкування Святвечора в Україні.

UCD_011 (2)

Вечеря не могла б відбутися без допомоги волонтерів  – дорослих та дітей, які щороку з охочим серцем беруть участь у приготуванні до Українського різдвяного вечора та послуговують під час його проведення.

UCD_012

Дякуємо всім хто молився та надалі молиться, щоб мрія заснування Дому захисту життя сповнилася та стала ще одним мостом, який єднає серця по різних боках океану.